Vind een werkbezoek dat bij jou past!
Meld je aan voor een persoonlijk netwerkgesprek met een professional of een open dag bij een organisatie. Een netwerkgesprek kan op locatie of online plaatsvinden. Je kunt je voor maximaal twee werkbezoeken aanmelden, zodat zoveel mogelijk werkzoekenden de kans krijgen om mee te doen. Gebruik de filters om een werkbezoek te vinden dat bij jouw interesses past. Na je aanmelding ontvangt de professional of organisatie jouw contactgegevens en neemt vervolgens contact met je op om het werkbezoek af te stemmen.

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Havo b.v. | Open dag

november 18

Benieuwd hoe het er aan toe gaat binnen een modern productiebedrijf? Tijdens de Nationale Werkbezoekdag openen we bij Havo onze deuren en nemen we je mee achter de schermen van onze kleurrijke organisatie! In onze fabriek in Ermelo ontwikkelen en produceren we creatieve materialen zoals verf, klei en speelzand. Producten die worden geleverd naar meer dan 50 landen wereldwijd en elke dag bijdragen aan de creativiteit en ontwikkeling van jong en ‘oud’.
Bij ons draait het om vakmanschap, samenwerken en plezier hebben in wat je doet. Met collega’s van productie, technische dienst, logistiek en het laboratorium werken we elke dag aan producten waar we trots op zijn! Tijdens het werkbezoek nemen we je mee op een rondleiding door onze fabriek en kun je onze collega’s van o.a. productie en logistiek persoonlijk ontmoeten. Zij vertellen je graag meer over de verschillende werkzaamheden en over Havo als werkgever. Uiteraard is er hierbij ook volop ruimte om vragen te stellen en verder in gesprek te gaan.

Of je nu actief op zoek bent naar een nieuwe uitdaging of vooral nieuwsgierig bent naar de mogelijkheden; je bent van harte welkom! We zien ernaar uit om je te ontmoeten.

Gegevens

Locatie

  • Havo b.v.
  • Veldzichtweg 7
    Ermelo, Gelderland 3851 SG

Overige informatie

Functie
HR
English?
Ja
Type werkbezoek
Open dag